Każda linia produkcyjna, w której zachodzi konieczność rozlania dużych ilości płynów do opakowań, nie może obyć się bez urządzeń znanych powszechnie pod nazwą nalewaczki. Z tych właśnie urządzeń korzystają czołowe firmy specjalizujące się w procesach przemysłowych, aby je ulepszyć i maksymalnie usprawnić. Nalewarka do butelek spełnia rolę dozująco-mierniczą, gdyż odpowiednie jej zaprogramowanie umożliwia zarówno napełnienie opakowań o ustalonej pojemności, jak i sprawdzenie (np. na podstawie ich wagi), czy proces nalewania przebiega prawidłowo.

Odstępstwo od dokładności zaprogramowanej dozy, w przypadku każdej z naszych nalewarek do butelek, wynosi +/- 1%. Ponadto w ramach tych urządzeń przygotowaliśmy dla naszych klientów rozwiązania automatyczne lub półautomatyczne – w zależności od zapotrzebowania. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zamówiona przez Państwa nalewarka do butelek otrzymała głowicę odporną na substancje żrące, wykonaną z nierdzewnej stali kwasoodpornej. Z uwagi na specyfikację napojów piwnych, które podczas nalewania ulegają spienieniu, także dostosowaliśmy naszą ofertę urządzeń dozujących do tego typu zadań.

Różnorodność rozwiązań stosowanych przez firmę Autojet w maszynach rozlewniczych pozwala na bardzo indywidualne i precyzyjne dostosowanie maszyn do najwyższych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bez względu na branżę, czy też typ medium, nasze maszyny spełniają najwyższe wymagania i obowiązujące normy techniczne. Nie należy również zapomnieć o wysokiej klasie bezpieczeństwa cechującej nasze linie rozlewnicze wyposażone w nalewarki do butelek. Konfekcjonowanie płynów nigdy nie było tak proste!